טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן

מערכת השתן בגוף האדם, הינה מערכת פשוטה ואמינה מאוד בדרך כלל.

יחד עם זאת, בעיקר בגילאים מבוגרים ובמיוחד בגיל השלישי, יכולה מערכת השתן לפגוע מאוד באיכות החיים שלנו. טיפולים רפואיים שמרניים וכירורגיים מתמקדים בדרך כלל בטיפול בגורמי המחלה ופחות בהפרעות התפקוד, ובדיוק במקום הזה תוכלו למצוא את הפתרונות הטבעיים החדשים של חברת פריסו לטיפול טבעי ויעיל בבעיות בדרכי השתן.

בעיות בדרכי השתן – הגורמים והטיפול הקונבנציונלי

אם הינכם סובלים מבעיות במערכת השתן, אתם לבטח מכירים לפחות אחת מן התופעות הבאות:

השכמות חוזרות ונשנות לאורך הלילה כדי להטיל שתן, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן, התגברות מהירה של לחץ למתן שתן, ולאחר מכן זרימה איטית ומגמגמת מול האסלה, טפטופים לאורך היום שאין לנו כל שליטה עליהם. כל אלו הן דוגמאות לאופן בו יכולה מערכת השתן לפגוע באיכות חיינו, במיוחד בגיל השלישי.

תמר סופר:

     ״חשוב לציין שהכמוסות מיוצרות במעבדות מורשות ע"י משרד הבריאות והוכח כי אין התנגשות בין הכמוסות שלנו לבין כל תרופה אחרת, ואין שום תופעות לוואי, למוצר יש הכשר מהרבנות״

מהן הסיבות להופעת בעיות בדרכי השתן?

הסיבות, רבות ומגוונות, החל מהיגיינה לקויה ועד גידולים שפירים או ממאירים, הגדלת ערמונית, התרופפות שרירי מערכת השתן, היצרות דרכי השתן, מחלות רקע
המשפיעות על מערכת השתן, פגיעה במערכת האוטונומית (לא רצונית) של דרכי השתן ועוד.

בניגוד לדרכי הטיפול המקובלות במחלות אחרות, דווקא בבעיות במערכת השתן הטיפול מתמקד בדרך כלל בגורמי המחלה, אצל גברים למשל באמצעות כריתת ערמונית או טיפול במחלת הרקע שעומדת מאחורי הפגיעה במערכת השתן.

זוהי כמובן גישה רפואית נכונה, אלא שבינתיים נדרש פתרון לפגיעה באיכות החיים של המטופל ובמישור הזה, לוקים הפתרונות של הרפואה הקונבנציונלית, בחסר.

כשהבעיות מתחילות הן גם הולכות ומחמירות

כשמדובר בבעיות בדרכי השתן, מטופלים רבים לומדים לחיות עם הבעיה ומקבלים על עצמם את הפגיעה באיכות חייהם, לעיתים תוך קבלת העול והסתפקות בשימוש בפתרונות פונקציונליים, כגון: חיתולים למבוגרים.

למרבה הצער, מרגע שמתעוררת הבעיה היא צפויה רק להחמיר, לעיתים עד כדי פגיעה דרמטית בתפקוד היומיומי. אחת הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים מטופלים רבים "להזניח" את הבעיה, הינה חוסר הרצון לצרוך תרופות כימיות על בסיס קבוע, או להיכנס להליך כירורגי לטיפול בבעיה, ובדיוק במרחב הזה תוכלו למצוא את הפתרונות הטבעיים של חברת פריסו, כתשובה למרבית בעיות השתן שלכם.

הפתרונות של פריסו מתחלקים לשניים:

אופונטימל – כמוסות טבעיות לחלוטין המיועדות לגברים, לטיפול בבעיות בדרכי השתן, כתוצאה מהגדלת ערמונית, טפטופים לא רצוניים והשכמות חוזרות ונשנות באמצע הלילה. כמוסות אלה מובילות לשיפור משמעותי בבעיות בדרכי השתן אצל גברים,  וכן לשיפור בגודל הערמונית.

אופונוטימה – כמוסות טבעיות המיועדות לנשים, לטיפול באובדן שליטה בסוגרים, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן ואי סדירות במתן שתן.

טיפול לחודשיים (240 כמוסות): 375 שקלים.
משלוח בדואר על חשבוננו.
משלוח ישיר עד הבית בתוספת 25 שקלים.
מומלץ להיכנס לאתר המחודש www.prisso.co.il

פריסו – פתרונות צמחי מרפא טבעיים לטיפול בבעיות בדרכי השתן

חברת פריסו מציעה פתרון אפקטיבי לטיפול בבעיות חוזרות ונשנות בדרכי השתן בצורה יעילה, ועל בסיס רכיבים טבעיים בלבד, בריכוז החומר הפעיל של צמחי המרפא. פתרון זה מתבסס על חומרים טבעיים, בעלי השפעה חיובית מתקנת על כל מרכיבי מערכת השתן, ועל כן מתאימים לטיפול בכל סוגי הבעיות השכיחות בדרכי השתן.

סיפורה של פריסו מתחיל עם פרישת הגברת תמר סופר לגימלאות, מעבודתה במסגרת החינוך המיוחד, והיכרות שיצרה עם חוקר צמחי המרפא וסגולותיהם,  יוחנן פרי ז"ל. במסגרת המחקר שערכו, נסעו השניים למסע חקר באי האיטלקי סיציליה שם נחשפו לצמחי מרפא, שעל פי אמונת המקומיים, ובשפתם, כל מי שצורך אותם "משתין רחוק".

צמחים אלו התבררו כבעלי השפעה חיובית וממתנת על המערכת האוטונומית של מערכת השתן, שהינה המערכת הבלתי רצונית, קרי המערכת שאין לנו שליטה מודעת עליה.

בניסויים שערכו השניים בקרב מטופלים שונים, נמצא כי פרחי צמחים אלה, במינונים מדויקים, מובילים להקלה במתן שתן, מניעת דלקות חוזרות אצל נשים, ושיפור התפקוד האוטונומי של הסוגרים ודרכי השתן, למניעת דליפות וטפטופים.

כיום, מיוצרים פתרונות החברה במעבדות מורשות בפיקוח משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים, אישור הרבנות, ו- ISO-9001-2015.

משווקות בשיווק ישיר ברחבי העולם כולו, לרבות שוויץ, בריטניה, אירלנד, גרמניה, ארה"ב, קנדה, ברזיל, קניה, ועוד מדינות נוספות.

להתייעצות עם חברת פריסו השאירו פרטים באתר:
www.prisso.co.il
חייגו טל’ : 03-549-5469 prisso@013.net.il