מעיין האושר והכושר הרזיה בטוחה!

מעיין לביא (38), מייסדת רשת סדנאות ההרזיה, ׳מעיין האושר והכושר׳ - לרדת במשקל אם האוכל הרגיל שלך.

מעיין האושר והכושר הרזיה בטוחה!
צילום: אישי

ספרי על עבודתך ומה את אוהבת בה?

״בעבודה שלי אני אוהבת את ההצלחות של הלקוחות שלי. כל הצלחה שלהם אני מרגישה אותה בליבי, ומאושרת עבורם מאוד מאוד. אני אוהבת את הסיפוק שאני חשה כשהן מצליחות, וזה נותן לי כוח נפשי רב להמשיך ולעשות את כל מה שאני עושה, כי אני עובדת מאוד קשה ומשקיעה בכל אחת ואחת מהן, מכל הלב והנשמה שלי, וחשוב שכשאדם משקיע כסף, הוא יקבל הצלחה ותוצאות״.

מהי השיטה שפיתחת אשר עוזרת לרדת במשקל?

״השיטה שפיתחתי, אני מאוד גאה בה. לאחר שנות מאבק בדיאטות שונות, וכאחות בכורה, (בבית של  5 בנות) תמיד הייתי האחות השמנה. הרגשתי שזה הורס לי הרבה בחיי, ובשמחת החיים שלי. 

לימים, ועם 2 משברים גדולים, פיצחתי את השיטה שלי: לרדת במשקל עם האוכל הרגיל שלך – הרזייה בטוחה – ׳רשת מעיין האושר והכושר׳.

כיום, אני באה מהמקום שבאמת אני רוצה לעזור לאנשים, כשם שהצלחתי לעזור
לעצמי, במעגל הדיאטות המייאש שלי. השיטה שלי הינה שיטת אכילה קלה, פשוטה ונוחה. אני מנגישה לאנשים את היכולת גם לאכול מה שהם אוהבים, וגם כמובן
לדעת לשמור על זה, להצליח בתהליך, ולהפוך את זה למשהו נגיש, קל ופשוט,
שהן יכולות לבצע גם בחופשה בחו״ל, גם במלון הכל כלול, וגם עם האוכל שהן מבשלות בבית לילדים. הסוד בשילובים הנכונים ובתהליך הגורם לפירוק אחוז השומן בגוף, והתוצאות מעולות. כבר מהשקילה הראשונה הם בשוק ממהירות התוצאה, ועם מאכלים פשוטים ורגילים שיש בכל בית בישראל, או בחופשה אליה את נוסעת, או כשאת תקועה בבית בקורונה. הן יודעות להתנהל נכון, בצורה שנכונה לכל אחת לפי צרכיה ומאכליה שהיא אוהבת ומבשלת. אני אישית איני אוהבת דברים מסובכים, לכן אני מעניקה להן חוויה נעימה, קלילה, טובה ונגישה, והתוצאות הגדולות מדברות בעד עצמן״.

הישג שאת גאה בו במיוחד

״ההישג הכי גדול שאני גאה בו, שמילדה, לנערה וחיילת שמנה, הפכתי לאשה מעוררת השראה והערצה, וגורמת לאנשים להצליח. אני מצילה חיים לאנשים וזה לא רק העסק שלי, זה הייעוד שלי בעולם הזה. יש לי כבר מספר סניפים בארץ, ולקוחות מהצפון ועד הדרום, ואני בעצמי עברתי שינוי והשלתי 26 ק״ג פחות.

אני אפילו מתחרה בתחרויות פיתוח גוף, ׳מיס פיטנס׳ ארציות. בשבילי להפוך מילדה שמנה, לאשה המקדמת אורח חיים נגיש ובריא, אשר עוזרת לאלפי לקוחות מרוצות, זה חלום שהתגשם״.

מה מבדל אותך ממתחרייך?

״מבדל אותי, עצם השיטה שלי שאני מראה לאנשים שבאמת אפשר להצליח לרזות עם אוכל רגיל לגמרי, אני באמת אכפתית וקשובה ללקוחות שלי, חשוב לי להלחם עליהם ולתת להם את החיבוק החם, וההרגשה שבאמת אכפת לי מהם, שהצלחתם זה הדבר היחיד שנמצא לנגד עיניי. השיטה שלי ללמד אנשים לרדת במשקל עם פיצה, גם בעשר בלילה. ללמד אותם ולחזק אותם בהרצאות בפאן הנפשי – רגשי, בכל מפגש יש גם הרצאה מלאת ידע, מוטבציה ותכנים מעוררי השראה והצלחה.

בימים אלו אני עובדת על הוצאת הספר הראשון שלי, שבו אני חושפת באומץ רב את הסיפור האישי שלי, המדבר על איך הפכתי להיות כל מי שאני, ועל המשברים שעברתי בחיי, שהיום אני גאה בכולם, כי הם אלו שהפכו אותי למי שאני כיום. הנערה השמנה, הבת הבכורה, (בבית 5 בנות) שכולן רזות, ואת תמיד צריכה להתנצל על זה שאת השמנה, פחות טובה, על הבן זוג שנתפס בוגד בי, ועל החבר שנהרג בצבא, על המעבר מצפון הארץ למרכז, על מגורים באוטו, ומגורים בצריף,  על פתיחת הסניפים  ועל הדודה שגידלה אותי ונפטרה מסרטן, על כל משברי חיי, חרדות, התקפי חרדה וכדורים, על האימפריה שהקמתי לבדי ב-10 אצבעות במרכז, כשאני מהצפון ואף אחד לא מכירני פה! עסק ושם גדול בצפון עזבתי, והגעתי למרכז לפני 4 שנים והתחלתי הכל מהתחלה מאפס!!! ולבד!! בלי בן זוג, בלי ספונסרים, בלי שותפים!! ובלי אף אחד שמאמין בי! רק אני והאמונה שלי בעסק שלי, בעצמי ובאלוהים!!!!

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה, ואיך מתמודדים בזמן משבר ושומרים על קהל הלקוחות?

״ואוו, שאלה ענקית. אנשים חושבים שהצלחה זה קל, כייף, מגניב, ורק מי שיש לו מזל, מצליח!! אני עבדתי ועובדת קשה מאוד, ועדיין עובדת עבור כל מה שיש לי.

חלומות מתגשמים לא מעצמם אלה מעבודה קשה! ה׳אני מאמין׳ שלי, זה להילחם בכל מצב ובכל מחיר. אם אתם עושים משהו מהלב והנשמה ואתם מאמינים בו, ובעיקר אם יש בו את היכולת לפתור בעיות  לאנשים אחרים, אז אתם חייבים לעשות את זה! אני מאמינה שהצלחה זה לא מזל, הצלחה זה  קודם כל לשאול את עצמך – מה אני מוכן לעשות בשביל להצליח״.

כמה טיפים לחיים טובים יותר…

1. להגיד תודה על מה שיש, שום דבר אינו מובן מאליו

2. להאמין שהטוב ביותר עוד לפניך

3. לקרוא ספרים שיחזקו אתכם מנטלית – נפשית ויתנו לכם כוחות ומוטיבציה להמשיך הלאה,  ולא לוותר על עצמכם או לעצמכם

4. אני אוהבת מוזיקה, זה תמיד עושה לי טוב בנשמה. ריקודים מפרישים סרטונין במוח (נוזל) האחראי על מצב הרוח המרומם שלנו

5. הים מאוד מרגיע אותי

6. תעבדו קשה כל השבוע ובסופ״ש תפנקו את עצמכם באהבה  ובעיקר!!! תפסיקו לפחד! תעיזו!!! חיים פעם אחת! מה שלא תעשו, תצטערו אחר כך שלא עשיתם !!!!

לפרטים נוספים:  8624* |  https:maayanlavi.co.il
אינסטגרם מעיין האושר והכושר – הרזיה בטוחה פייסבוק  maayan_lavi_36