נלחמת עם כל לקוח עד לנצחונו!

 

יפעת בן אבי בראון, עורכת דין, מגשרת ונוטריון.  המשרד עוסק בתביעות מסחריות, מסחרי עסקי, מקרקעין, ליקויי בנייה, יישוב סכסוכים, הוצאה לפועל, חדלות פרעון, אישורי נוטריונים וכן בגישור

מהו עיסוקך ומה הובילך לעסוק בתחום?

״חברת עורכי דין יפעת בן אבי בראון, בבעלותה וניהולה של עו"ד יפעת בן אבי בראון, הוקמה ונוסדה בשנת 2008. אני מגשרת מוסמכת ליישוב סכסוכים, וממלאת מקום יו״ר ועדת חדלות פירעון של לשכת עורכי הדין בישראל. החברה שלי מונה 12 עובדים, מתוכם 8 עורכי דין, וממוקמת  בעיר אשדוד. אני מנהלת החברה, והוסמכתי כעורכת דין בשנת 2008, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים ונמצאת בעיצומם של לימודי הדוקטורט במשפטים״.

מה מייחד את פעילותך העסקית?

״החברה עוסקת בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, אזרחי – מסחרי, מקרקעין ועוד. עיקר התמחותנו – הוצאה לפועל וחדלות פירעון. היתרון הבולט של פעילותי העיסקית הינו החתירה להצלחה ללא פשרות, לסייע ללקוח בכל דרך, להילחם את מלחמתו ולהשיג עבורו את המטרה. בנוסף, לתת לו יחס אישי קרוב וחם, ונכונות לעמוד לעזרתו בכל שעה״.

האם את רואה בעבודתך תחושת שליחות?

״לב ליבו של המשרד הינו תחום חדלות הפירעון, שאני מחוברת אליו מאוד, ורואה עבודתי בו כשליחות.  התמחותי בתחום חדלות הפירעון הינה מתוך הרצון לסייע ולעזור לחייבים שקרסו כלכלית, וזקוקים לגורם שיסייע להם כלכלית וכמובן נפשית. לקוח שנמצא במצב לא פשוט בחייו ובמצוקה, חשוב תחילה להרגיעו ולהעמיד את מצבו בפרופורציה, להסביר לו שלכל דבר יש פתרון, ואני כאן כדי לסייע לו. כמובן שאני איתו יד ביד עד שנעבור זאת ונצליח. חשוב לבחור איש מקצוע שקודם כל מתמחה בתחום, משרה תחושת ביטחון ונמצא למענך בכל עת שתזדקק״.

כיצד עבודתך משפיעה על חייך האישיים?

״מקצוע עריכת הדין וניהול חברה, הינו תחום תובעני מאוד ומשאיר לי זמן מועט לחיי משפחה. אולם בסופי השבוע אני מקדישה את כל כולי למשפחתי״.

האם תגדירי את עצמך כ Super women?

״אני חושבת שכל אישה היא בעצם Super women. בחברת עורכי הדין חרטתי על דגלי כי אפעל לקידום הנשים בתחום עריכת הדין שהיה תחום שנשלט ע״י  גברים בעיקר.  כיום עובדות בחברתי 11 נשים, עוצמתיות ומעוררות השראה, שבכוחן מידי יום, הן יוצרות שינוי בחיי אנשים״.

משהו אישי שלא יודעים עלייך?

״אם לא הייתי עורכת דין, הייתי וטרינרית שזה חלום חיי. אהבתי הגדולה ביותר הינה: בעלי חיים.

בביתי מתגוררים ביחד עימי ומשפחתי: 3 כלבים, 2 חתולים, צ'ינצ'ילות, אוגרים, שרקנים, תוכים, סנאים ודגים״.

חלום שטרם הגשמת?

״ליצור שינוי בתחום המשפטי בכל הקשור לזכויות בעלי חיים. בנוסף לחיי המקצועיים, גם בחיי הפרטיים אני מחפשת כל הזמן תחביבים: גלישה, אימוני ספורט, פרויקטים שונים והתנדבויות״.

עצת זהב בבחירת עורך דין נכון

בראש ובראשונה, כאשר אתם מחפשים עורך-דין שיטפל בתביעה שאתם מעוניינים להגיש לבית-המשפט, מומלץ לבחור בעורך- דין, שמתמחה בתחום בו עוסקת התביעה. חשוב שתהיה לכם כימיה עם עורך-הדין שאתם מבקשים לשכור את שירותיו

 

טל׳: 08-8534794  |  פקס: 08-8534799 | yifat.bab.law@gmail.com | פייסבוק   יפעת בן אבי בראון משרד עורכי דין

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*