אלפא רית’ם

טיפול מהפכני בעזרת מכשיר לאיזון גלי מוח

ניסים כהן - מנכ”ל אלפא רית׳ם
ניסים כהן - מנכ”ל אלפא רית׳ם

ראיון אישי ניסים כהן מנכ”ל אלפא רית׳ם.

מאת: שוש רוטנברג

אודות חברת אלפא רית’ם?

״את חברת אלפא רית׳ם הקמנו בשנת 2014 במטרה להביא פתרון חדשני עבור תסמינים לבעיות נוירולוגיות נפוצות באמצעות וובראתרפיה.

השעון המהפכני של אלפא רית’ם עושה שימוש בגלים ע״י וויברציות מדויקות פרי מחקר רב שנים. החברה פועלת בארה”ב בישראל ונתמכת על ידי מיטב המומחים בתחום.

במהלך השנים ביצענו מחקרים שונים בבעלי חיים ובני אדם והגענו לתוצאות משביעות רצון וזאת באמצעות איתור התדרים המדויקים הנחוצים לאיזון ולאימון גלי מוח, עם טכנולוגיה יעילה, העומדת כיום בחזית תחום ההתפתחות האישית בעולם כולו, וחברת אלפא רית’ם נמצאת בחוד החנית של תחום חשוב זה. ההנחה מבוססת על כך שהמוח שלנו מייצר פעילות חשמלית 24 שעות ביום.

את הפעילות הזו מודדים בקבוצות תדרים המכונים “גלי מוח”, כשכל תדר מייצג מצב תודעה שונה. מחקרים רבים הראו, שניתן להשפיע ואפילו לכוון את גלי המוח כרצוננו בעזרת האזנה או שידור למוח תדרים מסוימים.

אודות הצוות המדעי

אלפא רית’ם פועלת בארה״ב ובישראל, ונתמכת על ידי רופאים ומדענים מן השורות הראשונות בתחומם, ביניהם: פרופסור מיקי שיינוביץ מנהל מדעי, ד״ר חאלד חליל יושב ראש ומייסד, ד״ר שון שירזי יועץ רגולטורי, ד״ר מוחמד חמדאן שותף בוועדה המייעצת, פרופסור רוני לוי שותף בוועדה המייעצת וכן, ד”ר סטפן צ’רקס.

ספר לנו אודות טכנולוגיית השעון?

השעון, הראשון בעולם אשר נשען על טכנולוגיה חדשנית להעברת תדרים למוח ומערכת העצבים, על ידי  וויברציות מתוכנתות תדרים, ללא צורך בהעברת פולס חשמלי לגוף.

גירוי עצבי רטט (VNS) הוא הליך העושה שימוש וויברציות במטרה לעורר תאי עצב במערכת העצבים של המוח והגוף, בתדר מסוים, מבלי לפלוט זרם חשמלי לגוף, כפי שנעשה על ידי אלקטרו-תרפיה.

מדובר בשעון יד חכם אשר מפיק רטט מתוכנת תדרים ושולח אותם למערכת העצבים, אשר מסנכרנת את אותם תדרים, ומאזנת את גלי הגוף והמוח.

מהן הבעיות ששעון אלפא פותר?

נדודי שינה – מתח מתמשך הגורם לעייפות וחוסר מנוחה, פוגע ביכולת הפיזית והמנטאלית של האדם, משפיע על ריכוזו ועל פוטנציאל העבודה. באמצעות שעון הוויברציות של אלפא רית’ם ניתן להחזיר את השינה שאבדה.

חוסר קשב וריכוז – הפרעת קשב וריכוז נפוצה בקרב ילדים וממשיכה עד גיל מבוגר. טיפול באמצעות וויברוטרותרפיה מועיל נגד תסמיני הפרעות קשב וריכוז ADD וכן ADHD הכוללות היפראקטיביות.

כאבי ראש – מיגרנה הינה מחלה נוירולוגית תורשתית, המלווה בשינויים בפעילות החשמלית של המוח, וקשורה לשיבושים במשק הסרוטונין. טיפול באמצעות שעון התדרים אשר פיתחנו, יכול לצמצם את כאבי הראש ואף להעלימם לחלוטין.

קשיי למידה – הפרעת קשב וריכוז, נפוצה בקרב ילדים וממשיכה עד גיל מבוגר. טיפול באמצעות וויברוטרותרפיה מועיל נגד תסמיני הפרעות קשב וריכוז ADD וכן ADHD, הכוללות היפראקטיביות.

סטרס דיכאון וחרדה – דיכאון וחרדה: תסמינים נוירולוגיים נפוצים הפוגעים ברבים. הוכח ששימוש בשעון התדרים שפותח על ידינו, מפחית את הסבל ואף מעלימו כליל, וזאת באמצעות גלי אלפא.

בעיות זיכרון ודימנציה –  מתח מתמשך הגורם לעייפות וחוסר מנוחה, פוגע ביכולת הפיזית והמנטאלית של האדם, ומשפיע על ריכוזו ועל פוטנציאל העבודה. באמצעות שעון הוויברציות של אלפא רית’ם ניתן להחזיר את השינה שאבדה.

לקוחות ממליצים בחום על שעון אלפא:

״לאחר שנה וחצי עם כדור שינה ׳בונדורמין׳ (הרוצח השקט), הפסקתי לקחת כדורים ואני משתמש רק בשעון אלפא, זה חייב להיות בחדשות, ולא התרופות שהורגות אותנו ״  
מיכאל

״השעון מעולה. מוריד את מפלס החרדה נותן תחושה של רוגע ושקט.
ממליץ לכל אחד שעון כזה בבית״
יוסי

״הייתי בשוק! תוך פחות משבוע הבת שלי הפסיקה לקחת ריטלין ולקבל 721 בפסיכומטרי, זה מטורף החלום שלי התגשם ! הבת שלי בלי כדורים! ״

איילת

״שעון אלפא שימש לי מגמילה מכדורי הציפרלקס, בצורה מושלמת. ממליץ בחום שווה כל שקל ״ 

יוסף

שעון אלפא רית׳ם

שעון אלפא נראה כמו שעון דיגיטלי, אך בנוסף הוא המטפל האישי שלך בכל הנוגע לבעיות חרדה, לחצים, דיכאון, הפרעות קשב (ADD/ADHD), נדודי שינה, בעיות זיכרון, קשיי למידה, נהיגה ממושכת, פרקינסון, אלצהיימר ועוד.

שעון אלפא ישלח את התדר האופטימלי שאתה צריך באותו רגע נתון,
כדי לאזן את התדר בגוף, ולכוון אותך למצב הרוח הרצוי (כגון: רוגע, ריכוז),
כל זאת ללא זרמים חשמליים וללא תופעות לוואי. כל אדם מייצר תדרים
במהלך 24 שעות. מה שקובע את מצב הרוח וההתנהגות הוא התדר הדומיננטי.

טיפול באמצעות המכשיר מבוסס על 9 תוכניות רטט מוגדרות מראש,

כל אחת בעלת תדר שונה, עבור הטיפול הרצוי.

T1 – כאבי ראש, לחצים

T2 – נדודי שינה / רעידות פרקינסון

T3 – תפקוד מיני, שחרור שרירים / התכווצויות

T4 – קשב וריכוז / היפראקטיביות

T5 – ויסות דופק לב

T6 – דיכאון / חרדות / ריכוז / ביטחון עצמי / קשיי למידה

T7 – בקרת משקל (תוכנית יעודית) / התקפי אפילפסיה

T8 – הקלה במקרה של סוכר גבוה בדם (תוכנית יעודית)

T9 – מצב ספורט

טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי קל לשימוש  תוצאות מיידיות

nisimc95@gmail.com 
פייסבוק   אלפא רית׳ם – טיפול מהפכני בעזרת מכשיר לאיזון גלי מוח

052-8217636
www.alfarhythm.com

התאמה אישית ומדויקת בעזרת מומחי החברה  | התחייבות לתוצאות!