גבות ושפתיים – חנית כהן מומחית לטיפולי יופי

חנית כהן, מחלוצות ומהמובילות בארץ, לטיפולי יופי מתקדמים ובעלת אקדמיה ללימודי המיקרופיגמנטציה, עושה לנו סדר בנוגע לטכניקת המיקרובליידינג, שיטה אסתטית חדשנית המספקת פתרון לגבות דלילות ולנשירת שיער ולבנות קירחות ללא שיערות כלל, ואת הטיפול המהפכני החדרת פיגמנט שפתיים למראה טבעי ומושלם.

מאת: שוש רוטנברג

לעתים הגבות שלנו נראות חסרות צורה וממוקמות באופן שאינו מחמיא. חשבתן פעם על שדרוג צורת הגבות? למעשה, הגבות הן אלה שקובעות את הבעת הפנים, ואינן עניין שולי-כפי שאנו נוטות לחשוב.

עיצוב גבות בטכניקות הנכונות מייצר מסגרת לעיניים, תורם למראה הסימטרי בפנים ולמעשה משפיע על כל הבעות הפנים שלנו.

"תארי לעצמך שאת מתעוררת כל בוקר ואינך צריכה יותר להתעסק בעיפרון וצלליות ובאודם לשפתיים , הגבות מסודרות מלאות בגוון טבעי, השפתיים שלך בצבע אדמדם חושני המראה הזה מלווה אותך לאורך כל היום.. עכשיו במקום לחלום ניתן גם להגשים!"

תמונות_לפני_ואחרי_של_חנית
צילום חנית כהן: תום עמוס

טכניקת המיקרובליידינג

טכניקת המיקרובליידינג הינה שיטה אסתטית המספקת פתרון לגבות דלילות ולנשירת שיער, שתי בעיות נפוצות אצל נשים וגברים כאחד. השיטה מאפשרת החדרת פיגמנט דמוי שיער טבעי באמצעות טכניקה מתקדמת המחליפה את השיטות הישנות והפולשניות יותר. "בניגוד לשיטות הישנות יותר, הכוללות מחט עבה שחודרת לשכבות התחתונות של העור וגורמת לפיגמנט להתפזר ובמקרים רבים גם לצלוק של העור ולשינוי צבע לאדום כחול וירוק, אנו משתמשות בשיטות ייחודיות ומתקדמות שלנו טכניקת המיקרובליידינג הנעשית במכשיר ידני המאובזר בלהב דקה וזעירה שחודרת אך ורק בשכבות העליונות של העור", מסבירה כהן, שיטת מיקרובליידינג מאפשרת לעשות השלמות לשיער הגבה הקיים ולא בכל הגבה וכך, לאחר הטיפול, קשה להבדיל בין הגבה האמיתית לחלק שעבר טיפול.

השיטה מתאימה למגוון לקוחות, בהן כאלה הסובלות מדלילות שיער בגבה או התקרחות וזה כדי לתת אפקט של הרמת עפעפיים ושינוי צורה.

גבות הינן אופנה מתחלפת , לעיתים המראה הדק הוא העכשווי ביותר, ולעיתים המראה המלא והעבה הוא העדכני ביותר. לכן לא מומלץ להיסחף אחרי טרנדים , אלא שכל אחת תקבל את הטיפול המתאים לצורת ומבנה הפנים שלה, גבות עבות לא מתאימות לכולן, ולכן אני לא פוסלת גבות דקות כן יכולות להתאים לסוג מסוים של נשים. לכן לפני כל טיפול אנו עושות אבחון מדויק ללקוחה תוך התחשבות בשיער הקיים ושמירה עליו ככל שניתן. רק לאחר אבחנה מקצועית ורצון הלקוחה אנו נבצע עבורה הדמיה ורק לאחר מכן נבצע את הטיפול.

זמן טיפול:  60 דקות  |  תוצאה:  מיידית ללא כאב, הטיפול נשמר בין שנה וחצי לשנתיים.

מי שעשתה בעבר איפור קבוע כושל , האם ישנה דרך להסירו?

בוודאי!! ישנן הרבה נשים שבעבר עשו איפור קבוע כושל ורוצות להסירו עקב שינוי צבע/ צורה או התפזרותו. באפשרותה להגיע אלינו לייעוץ, ביעוץ נאבחן את סוג הקעקוע ואת האופציות לשינוי/תיקון ושיפור הגבה.

לרוב כשהלקוחה מגיעה עם איפור קבוע כושל, יש אפשרות לבצע קודם כל מחיקה. אנו מבצעות מחיקות עם תרכובת של פורמולות ייחודיות, שלא גורמת נזק לגבה והתוצאות מהירות.

יש מקרים שניתן לעשות מיקרובליידינג על איפור קבוע ישן, ניתן לשנות צורה ולשפר את נראות הגבה ותיקון משמעותי עד כדי כך שלא רואים מה היה קודם לכן.

אנו מתמחים בתיקונים ובשיפור נזקים ישנים.

החדרת פיגמנט טבעי לשפתיים

כטיפול משלים לתחום הגבות מציעה כהן גם את המיקרופיגמנטציה שפתיים – החדרת פיגמנט לשפתיים, תוך הדגשת המראה הטבעי וללא שימוש בקעקועים כמו שהיה בעבר. שיטה זו מאפשרת תוצאה איכותית יותר, החלמה מהירה של העור וביצוע הליכים חוזרים המשמרים את איכות הטיפול למשך שנים רבות אך לא לכל החיים לכן הבחירה בידך אם ברצונך להישאר עם אותו פיגמנט או לשנות לאחר זמן מה. הטכניקות מעניקות לך מראה טבעי ומטופח, כך שתוכלי לשכוח מאודמים ועפרונות שפתיים.בשיטה זו נערוך שרטוט מדויק של השפתיים לפני תחילת העבודה ונבחר באופן קפדני פיגמנט התואם לגוון העור ולפי רצון הלקוחה, לאחר טיפול של כשעה וחצי מתקבלת תוצאה עדינה ורעננה המעניקה תחושה של שפתיים מלאות חושניות ועסיסיות

יותר. הטיפול מתאים לנשים אשר מעוניינות במראה חושני ולנשים

המעוניינות במראה גוון שפתיים אחיד יותר אשר יטשטש צלקות,

פיגמנטציה ויצירת תיקון של חוסר סימטריה.

זמן טיפול:  90 דקות  |  תוצאה: מיידית ללא כאב, הטיפול נשמר בין שנה וחצי לשלוש שנים.

האקדמיה של חנית כהן | בן גוריון 46, הרצליה

050-2200045

hanitacohen  אינסטגרם      פייסבוק: חנית כהן מיקרובלידינג