הילה וינטרוב

עו"ד ומגשרת בתחום דיני המשפחה והגירושין. נשואה להראל ואמא לדניאל ועילאי.

צילום: michal kushrov

במה משרדך עוסק ואילו שירותים הוא מעניק?

״משרדי, הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום המעמד האישי: נישואין, גירושין ומה שביניהם, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, תביעות להפחתת מזונות או הגדלת מזונות, תביעות משמורת, משמורת משותפת, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופוסות, ידועים בציבור, פירוק שיתוף, חלוקת רכוש, תביעות גירושין, כתובה ופיצויים וכיוצ"ב.

מטרת המשרד העליונה הינה למזער את הכאבים והנזקים הרגשיים והכלכליים בעת תקופת הגירושין, תוך חשיבה לטווח הרחוק, אל עבר התוצאות הרצויות, עבור כל לקוח ולקוח. בנוסף, המשרד רואה לנגד עיניו חשיבות מרובה בעריכת הסכמים, שיותאמו לצרכי הלקוח, לטווח הקצר ולטווח הארוך״.

מהן היתרונות הבולטים של השירות שלך?

״במשרדי כל לקוח הינו עולם ומלואו וכל משפחה חשובה כאחרת. משרדי דוגל בליווי אישי ומקצועי, זאת לצד ניסיון רב בגישור וניסיון רב בניהול תיקים מורכבים במשך מספר שנים.
מטרת העל שלנו להוביל את לקוחות המשרד בביטחה ל"יום שאחרי". זאת, בזכות בקיאות ללא רבב בתחום דיני המשפחה, באמצעות בניית אסטרטגיה משפטית המותאמת אישית ללקוח, בחינת הליך גישור, עריכת הסכם הוגן, או ייצוג חסר פשרות בבית המשפט, והכל תוך ראיית העתיד״.

ספרי על רגע מכונן במהלך הקריירה?    

״תיק שהתנהל תקופה ארוכה, סכסוך קשה בין זוג הורים שהגיע לכדי הסתות בלתי פוסקות, האשמות שווא, ומה לא.

לאחר שנתיים קשות עבור הזוג ועבור הילדה, הצלחתי להביא את הצדדים לכדי הסכם כולל.
בתום הדיון האחרון, כשראיתי אותם בפעם הראשונה בחיי מתחבקים, זלגו דמעות מעיניי ולא בכדי. במקום מלחמה בחרו הצדדים בשלום, לאחר כל מה שעברו למען טובת ילדתם. זהו אחד מהרגעים המאושרים בקריירה שלי.

מהי ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״כשיצאתי לעצמאות, ופתחתי משרד משלי. לא קל לנהל עסק, אך משהבנתי כי לקוחות רבים רוצים וצריכים אותי באופן אישי וכי יש לי הרבה לתרום להם, ולהיות שם בשבילם בתקופה הקשה ביותר, ולהילחם מלחמתם בבית המשפט, הבנתי שאין מנוס.

היום, אני יודעת לומר בלב שלם, שהיתה זו החלטה מצוינת.

אני מעורבת בכל תיק מתחילתו ועד סופו, זמינה עבור לקוחותיי 24 שעות, יש לי קשר אישי עם כולם, ואני מצליחה להביא את "האני מאמין" שלי לכל תיק ותיק, ולייצג את לקוחותיי בצורה הטובה ביותר, תוך שאני מלווה אותם יד ביד, אל עבר התוצאה הרצויה. ממליצה לכולם לא להירתע מלקיחת סיכונים ולא לפחד לעשות את הצעד שבו אתם מאמינים״.

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״עבורי הצלחה הינה היכולת לשלב בין מספר דברים ולעמוד ביעדים שהצבתי לעצמי, ואף לאחר שעמדתי באותם יעדים לחשוב קדימה על יעדים נוספים ולא לעצור לרגע. במקביל להיותי אמא במשרה מלאה ואשה להראל, אני גם בעלת משרד בוטיק בתחום המעמד האישי.
אני חשה הצלחה כאשר אני מסופקת. ואני
מסופקת כשאני עושה את מה שאני אוהבת – לקום כל בוקר במטרה לעזור לאנשים בתקופה הקשה בחייהם, כי בסוף היום "אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש" (מאיה אנג'לו)״.

אשת קריירה בא לדעתך על חשבון משהו אחר?

״נהפוך הוא. גדלתי בבית של אמא "קרייריסטית", בזמן שזה לא היה מקובל. חונכתי על ערכים, על עבודה קשה ומאומצת, ותמיד ידעתי מגיל צעיר שאהיה אשת קריירה. אני שמחה שהתמזל מזלי להגשים את חלומי בתחום הכה רגשי של דיני משפחה. כמובן שלטובת הקריירה יש הרבה הקרבה במעט רגעי פנאי, אך יש אנשים שנולדו לחיות בלחץ והינם טובים יותר במצבים אלו, וכזו אני. איני חושבת שאני מוותרת על משהו שחשוב לי בעקבות הקריירה. הכל עניין של שילוב, וכשיודעים לשלב הכל קורה. אני מאמינה בעשייה, בנחישות ובהתמדה. כשבן אדם מסופק, הכל נראה אחרת״.

״ אני מעורבת בכל תיק מתחילתו ועד סופו, זמינה עבור לקוחותיי 24 שעות, יש לי קשר אישי עם כולם, ואני מצליחה להביא את "האני מאמין" שלי לכל תיק ותיק, ולייצג את לקוחותיי בצורה הטובה ביותר, תוך שאני מלווה אותם יד ביד, אל עבר התוצאה הרצויה״

הארבעה 28, מגדלי הארבעה ת"א  | 054-3329699  |  פייסבוק   הילה וינטרוב- עו"ד ומגשרת משפחה וגירושין www.hilaweintrob.co.il