ורד אילוז

מנכ"לית ובעלת המותג המוביל להסרת שיער בישראל ROSE LASER

צילום: בנימין אדם

ספרי על עצמך

״שמי ורד אילוז ואני מנכ"לית ובעלים של המותג המוביל בישראל ROSE LASER. הלקוחות שלי הן קוסמטיקאיות מובילות וחכמות שהבינו שמה שהן צריכות ע"מ להזניק את העסק שלהן להישגים גבוהים זה להכניס את המותג שלי לקליניקות שלהן ושתחום הסרת השיער בלייזר הוא תחום משגשג מאד ומתבקש ע"י גברים, נשים, בני נוער ואף צעירים יותר. מכשירי הלייזר שלי פזורים ברחבי הארץ, הלקוחות שלי מרוצות מאד, היקף העבודה והכנסה שלהן התעצם עד מאד״.

מהם יתרונותיו הבולטים של העסק שלך?

״היתרון הבולט של העסק שלי הוא שלהבדיל מאיש עסקים המשווק מכשירי לייזר להסרת שיער, אני הגעתי מעולם הקוסמטיקה ואני מודעת לצרכי הקוסמטיקאיות, יודעת בדיוק איך העסק מתנהל מבפנים, מסייעת גם בשיווק ופרסום נכון ומלווה אותן לאורך כל הדרך ולא רק בזמן המכירה. יתרון נוסף הוא זמינות, גם בהיותי ביבשת אחרת ובהבדלי שעות אני תמיד, תמיד נותנת מענה מיידי לעומת חברות אחרות ששעות העבודה שם מוגבלות״.

הישג שאת גאה בו במיוחד

״אני מאד גאה במותג שלי כמו אם הגאה בבייבי שלה. המכשיר הזה נבחר בקפידה לאחר מחקרים רבים, בדיקות, השוואות ולימודים בחו"ל והותאם לשוק הישראלי ולדרישות מכון התקנים שלנו. כמובן שלמכשיר יש גם את האישורים של  ה – FDA,  CE,  TUV, ISO13485.

התכוונתי ליצור מכשיר שיהיה אמין ובטיחותי, סופר יעיל בהסרת שיער, טכנולוגיה חדשנית ומובילה (בחרתי בעצמי את החלקים המרכיבים אותו שלב אחרי שלב), ידידותי למטפל ולמטופל, שיהיה כלכלי מאד לקליניקה בו הוא נמצא, שיהיה עם החזר השקעה מהיר מאד, שיהיה מותג, שיהיה חתיך ו…. הצלחתי בכל!!

מה ההחלטה הטובה ביותר שעשית כאשת עסקים?

״אני יבואנית ראשונה, אשה, בעלת מותג כזה בתחום מאד גברי.
הגעתי מעולם הקוסמטיקה, הקמתי קליניקה משגשגת לפני שני עשורים ובאיזה שהוא שלב רציתי משהו מרענן.
כשפזלתי לתחום הלייזרים והתחלתי ללמוד את הנושא לעומק, אנשים בתחום הרימו גבה ואמרו כי אין לי סיכוי להצליח בעולם של עסקנים גברים.

אני שמחה כי למרות כל הקשיים שעברתי, הייתי קשובה לתחושת הבטן שלי ותראו אותי היום! זו ללא ספק ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי כאשת עסקים״.

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״להציב מטרה ולהסתער עליה. להישמע לתחושת הבטן, לתת את כל כולך לפרוייקט, להקיף עצמך באנשים הנכונים, להיות הוגנת, לעמוד על שלך ואז…שום דבר לא יעצור בעדך. מי שמאמין לא מפחד!

האם להיות אשת קריירה בא לדעתך על חשבון משהו אחר? יש משהו שאת מרגישה שפספסת בבחירתך להתמקד בקריירה מצליחה?

״למרות היותי אשת קריירה עסוקה מאד, איני מוותרת על דבר: יש לי ארבעה ילדים, שני כלבלבים, משפחה גדולה ולכל אחד שמור מקומו. מארחת המון, נוסעת המון בעולם, עושה קורס סקיפרים בימים אלה ומוצאת את הזמן לספורט, תחביבים, בילויים וכו'.
הכל תלוי איך את מתכננת את הלו"ז שלך, בכמה את פרודוקטיבית ומתי את מתחילה את היום״.

״אני יבואנית ראשונה, אשה, בעלת מותג כזה בתחום מאד גברי.
הגעתי מעולם הקוסמטיקה, הקמתי קליניקה משגשגת לפני שני עשורים ובאיזה שהוא שלב רציתי משהו מרענן״

050-3305361 
roselaser.com
veredil567@gmail.com 
רוז לייזר פייסבוק ROSE LASER
אינסטגרם rose_laser_com