מאיה חן

מאמנת ויועצת למציאת זוגיות.

צילום מאיה ח ןגלעד משיח

״מטרת האימון נועדה לעזור למאומן להוציא מעצמו את הטוב ביותר, לעזור לו לפתוח את ליבו מחדש, לאהוב את עצמו, ולשחרר את החסמים מתת המודע שהפריעו עד כה״

איך הגעת לעסוק בתחום?

״עברתי במהלך חיי לא מעט תקופות קשות, עד שהבנתי ש׳אם אין אני לי, מי לי׳. לפני 14 שנים, עברתי 2 אירועים משמעותים וטרגדים בחיי (תאונת דרכים קשה, מות אמי ובחיר ליבי). האירוע שהכי השפיע עליי היה מות אמי שנפטרה ממחלה קשה. אני נזכרת ביום שאמרו לי שיש לה רק 14 יום לחיות עד שתהפוך לצמח. ואז מה? אני בת יחידה שקיבלה הכל בכפית זהב, חוץ מאבי יקר לא נותר לי מאום, חשבתי שתמו חיי .

לאחר מות אמי הייתי בדיכאון וחרדה (הייתי ממש צעירה) ואז הבנתי שאני אהיה חייבת לבחור בין החיים למוות, ועשיתי הכל כדי לצאת מזה.

הייתי בתחום המשחק והדוגמנות, וכשזה קרה, החלטתי לעזוב את עולם הזוהר ולשנות את מסלול חיי לתחום הטיפולי.

הבנתי שלאחר מות אמי קיבלתי כוחות תיקשור, שלא ידעתי על קיומם לפני כן, ואז קרה  מהפך: מילדה מפונקת הפכתי ללוחמת, כמו: ״זינה״.

הבנתי  שמעתה רק אני אחראית לחיי, המשכתי ממינהל עסקים, לתחום האימון האישי (אלון גל) לעיסקי, זוגי, נומרולגיה וגישור, והבנתי שזה הוא ייעודי. החלטתי שמה שעזר לי בחיים, הוציא אותי מדיכאון לשמחה ועצמאות, ועזר לי לקום על הרגליים ממצב קשה, אני אעביר לכל אדם שאוכל במהלך חיי.

פיתחתי שיטות מדוייקות לאימון אנשים למציאת זוגיות אשר עובדות ב-96 אחוז.

האימון מיועד לרווקים/רווקות, גרושים/גרושות שמבקשים חלק ב׳ לאחר שנות בדידות, לאנשים שאבדו שמחת חיים ולסובלים מחרדה או דכאון״.

מי קהל הלקוחות שפונה אליך?

״כל זוג המעוניין לחיות חיי זוגיות, מתוך מודעות שלמה, ומתוך כוונה לייצר זוגיות מיטבית עבורם, מוזמן למסע מרתק, מקרב ומעצים זה. התהליך מומלץ במיוחד, לזוגות בתחילת הדרך המשותפת, המעוניינים לגבש את חזונם המשותף לקשר המתהווה, ולזוגות שכבר עברו כברת דרך ומרגישים צורך להחזיר את החיות, הקירבה והחברות שאבדה עם השנים״.

מדוע חשוב להיעזר באיש מקצוע בתחום זה?

״האימון למציאת זוגיות משלב בתוכו מספר שיטות אימון וכלים, לכן חשוב להיעזר באיש מקצוע על מנת להגיע כמה שיותר מהר לתוצאה הרצויה (פרטנר לחיים, חתונה, חברות).

אם נסתכל במבט לאחור וננתח חסמים מהעבר ואמונות מגבילות שליוו אותנו מהילדות ועד היום, סביר להניח שנמצא המון פחדים וחרדות שמנעו מאיתנו להיכנס לקשר רציני ויציב עד כה, והשאירונו במצב תקוע וסטטי.

מטרת האימון נועדה לעזור למאומן להוציא מעצמו את הטוב ביותר, לעזור לו לפתוח את ליבו מחדש, לאהוב את עצמו וגופו, ולשחרר את החסמים מתת המודע שהפריעו עד כה.

בסיום התהליך המאומן יכיר עצמו יותר, ויצעד קדימה לעבר הזוגיות המדהימה עליה חלם. בפגישה הראשונה שלנו יעבור המאומן אבחון על ידי שאילת שאלות, שפת גוף, תקשור, וניתוח על פי הנומרולוגיה הקבלית, בנושא הזוגיות״.

ספרי לנו על סיפור הצלחה הזכור לך במיוחד?

״זהו סיפור שאי אפשר לשכוח. הגיע אליי מישהו עם שיתוק מוחין מאוקראינה (בקושי הלך, חווה ניצול ואלימות קשה בביתו), שהחליט שרק אני יכולה לעזור לו לצאת מהדיכאון, ולמצוא זוגיות.

הוא הגיע פעם בשבוע ואפילו מצאתי לו עבודה בשופר-סל. כנגד כל הסיכויים הוא יצא מהדיכאון, פתחנו קבוצה סגורה לנשים וגברים עם מוגבלות ושם הוא מצא בת זוג עם כסא גלגלים, ועד היום הם ביחד״.

אם לא היית עוסקת בייעוץ ומציאת זוגיות, במה היית עוסקת?

״יושר וצדק זה הערך שמוביל אותי להשיג את המטרה, כי המטרה מקדשת את האמצעים. אם לא הייתי קואצרית, בטוח שהייתי עורכת דין למקרים קשים, שצריך להוכיח צדק.!
(דיני משפחה, פלילי)״.

050-8447011 | פייסבוק מאיה חן מציאת זוגיות | צילום מאיה חן גלעד משיח
מאיה חן, חברה בקבוצת המלאכים של שניר אשר עוזרת לאוכלוסיה חלשה, נשים מוכות וכדומה..