מורן מזור

עיצוב גבות, מומחית למיקרובליידינג.

צילום אישי

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים מעניקה?

״אני אמנית, מומחית לעיצוב גבות בשיטת המיקרובליידינג: שיטה ידנית מהפכנית ומתקדמת, לעיצוב ועיבוי גבות טבעיות, אשר באמצעותה ניתן לעבות, למלא חורים, לעצב מחדש, ואפילו לבנות גבות מלאות, במראה של שיער אמיתי לחלוטין.

בבעלותי "בית הספר לאמנות הגבות", המציע מגוון נרחב של קורסי הכשרה מקצועיים וייחודיים, למי שמעוניינת ללמוד ולהשתלב במקצוע, ובנוסף, השתלמויות והעשרה למעצבות גבות, שחשוב להן לשמור על רמת ידע גבוהה, להתקדם ולהשתדרג מבחינה מקצועית. הקורסים שלי נערכים בקבוצות קטנות ואינטימיות, עם ליווי מלא והכוונה מלאה״.

מה לדעתך היתרונות הבולטים של העסק שלך?

״מעבר לשיטה עצמה שהינה שיטה מאוד טבעית ומאוד עדינה, ומעבר לכך שאני מביאה את עצמי ואת היצירתיות והאמנותיות שבי, היתרונות הבולטים של העסק שלי הינם, שאני יודעת להעניק שירות מצוין ולהיות קשובה ללקוחותיי ולרצונותיהן. חשוב לי מאוד לנסוך בהן תחושת שקט ובטחון, בתוצאות ובעצמן, כך גם עם תלמידותיי.

בבית הספר לאמנות הגבות, לא לומדים רק כיצד לעצב גבות טבעיות בצורה מושלמת, אלא מקבלים מעטפת שלמה של לימודי ניהול עסק מצליח ומשגשג, אשר ממקסם רווחים ומעניק שירות יוצא דופן ללקוחותיו.

קהל היעד שמגיע אליי לסטודיו, מגוון מאוד. רוב לקוחותיי נשים גילאי 20-60, שחלקן אינן מרגישות בנח עם מראה הגבות שלהן, סובלות ממראה א-סימטרי, גבות דלילות וגבות נפולות, והחליטו לעשות שינוי. חלקן נשים הרוצות לשדרג את המראה שלהן.

לבית הספר מגיעות תלמידות חדשות, בדרך כלל עם רקע מתחום היופי, האסתטיקה והקוסמטיקה, העיצוב והאמנות, אבל לא רק.
בנוסף, מגיעות כמובן באופן שוטף להשתלמויות והעשרה, מעצבות גבות בכל הרמות״.

צילום אישי

הישג שאת גאה בו במיוחד

״הצלחתי תוך שלוש שנים, בכוחות עצמי, להרים ולנהל עסק משגשג, לעצב אלפי גבות לנשים, שהיום אוהבות את עצמן ואת המראה שלהן קצת יותר, חשות טוב וזוכות לקבל אינספור מחמאות.

הספקתי ללמד תלמידות, שהיום מביאות את האמנותיות שלהן לידי ביטוי, וזוכות לעצמאות כלכלית ואישית.

אני גאה מאוד בהישגיי, במיוחד גאה שרוב הלקוחות והתלמידות שלי מגיעות אליי מפה לאוזן ודרך המלצה. מבחינתי זה אומר הכל״.

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״ההחלטה ללמד. זו החלטה שגרמה לי לקפיצת מדרגה משמעותית מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית״.

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״הצלחה לדעתי זה עניין סובייקטיבי, אני מאמינה בלחלום ולהגשים. אף פעם לא חששתי מכשלונות ולא פחדתי מהם, כדי להצליח צריך לנסות. ואז זה או שאת מצליחה או שאת לומדת. גם ללמוד זו הצלחה גדולה בפני עצמה.

בעיניי, אמונה עצמית ואמונה בכלל, יחד עם מחשבה חיובית, השקעה ועבודה, הם המתכון להצלחה.

האם להיות אשת קריירה בא לדעתך על חשבון משהו אחר?  יש משהו שאת מרגישה שפספסת בבחירתך להתמקד בקריירה מצליחה?

״חד משמעית לא. עם הבעל הנכון ומשפחה תומכת זו הצלחה כפולה. לעסוק במה שאת אוהבת, לפתח עצמאות כלכלית ועצמאות בכלל, להשפיע על הרבה נשים ולנהל חברה מצליחה כל כך, זה אושר וסיפוק גדול מבחינתי. זה לגמרי מאפשר לשלב חיי משפחה וגם מתגמל מאוד, כך שיש לי את האפשרות לעשות בשעות הפנאי שלי את מה שעושה לי טוב״.

״היתרונות הבולטים של העסק שלי, שאני יודעת להעניק שירות מצוין ולהיות קשובה ללקוחותיי ולרצונותיהן. חשוב לי מאוד לנסוך בהן תחושת שקט ובטחון – בתוצאות ובעצמן, כך גם עם תלמידותיי״

טל׳:  0527915755
moranmazor.com
אינסטגרם moran_mazor_eyebrows
פייסבוק:  מורן מזור – מומחית למיקרובליידינג