קובי חליפה

צילום קובי חליפה: בנימין אדם

במה חברת ארטפרו עוסקת ומהם שירותיה?

״ארטפרו – חברה יצרנית של מוצרים יפים מברזל לבתים, למשרדים ולגינות (חלונות ודלתות מפרופיל בלגי, פרגולות ברזל, מחיצות, תאורה, ספריות ברזל, שערים  ועוד)״.

מה לדעתך היתרונות הבולטים של העסק שלך?ומיהו  קהל היעד שמגיע אליכם? 

״היתרון הבולט של ארטפרו הינו צוות עובדיה,
חבורת אומנים מסורים, הנרתמים בשמחה להגשמת כל גחמה, לפיצוח כל אתגר,  תוך  הקפדה מרובה על איכות ביצוע וגימור מעולים,  על מנת להבטיח שהמוצר ייראה במיטבו, כשהוא חדש, וגם לאחר שנים רבות!״

בית הוא מקום לחיות בו זמן רב, ומשרדים נבנים כך גם הם, כל לקוח מרגיש שהוא חשוב מכל, ושמגיע לו להיות מעודכן בכל שלב בתהליך. כל לקוח מרגיש שותף מלא, יכול לשאול, לשנות ולהתייעץ עמנו בכל עת.
לקוחות רבים הפכו לחברים והקשר עימם נמשך  שנים רבות לאחר תום הפרויקט.

קהל היעד שלנו בנוי מאנשים מאד ייחודים, שרוצים שהמוצר יהא "יותר מפונקציונלי". הם רוצים מוצר אסתטי, ייחודי, מרגש, שיגרום לבית, למשרד ולגינה להיראות במיטבם.

מסיבה זו אני יושב שעות ארוכות עם כל לקוח כדי ללמוד אותו, ללמוד אהבותיו, חלומותיו וצרכיו, ולצקת  זאת אל תוך החומר״.  

הישג שהינך גאה בו במיוחד?

״ישנם הרבה פרויקטים מדהימים וקשה לבחור, אך אם יש הישג אחד, החשוב מכולם, הוא דווקא אינו קשור לפרויקט זה או אחר, זהו המפעל  שהקמנו באריאל, סביבת עבודה נקיה מרווחת ונעימה, השזורה באסתטיקה ויצירה, בכל פינה ופינה. אני חווה זאת  בהיכנסי למפעל כל בוקר מחדש, וגם דרך הבעות הפנים הנפעמות  של האדריכלים המעצבים, והלקוחות אשר מגיעים לפגישות.  זהו מקום שמגרה ליצור״. 

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאיש עסקים? ״NEVER GIVE UP, לא על העקרונות, לא על המאמץ ולא על החזון״.

מהי הצלחה לדעתך?

״הצלחה פירושה יצירת תוצאה שמשמחת אנשים.  כשזה מתקיים, כל היתר כבר יגיע.

חזון החברה הוא ליצור אסתטיקה בעולם בכלל, ובארצנו היפה בפרט. בכל פעם שחברת ארטפרו מתקינה עוד מוצר יפהפה שלה ואני רואה ומקבל את תגובתם הנרגשת של הלקוחות… אני מרגיש הצלחה!

כדי לפרוץ את תקרת הזכוכית צריך להיות קודם כל קשובים לאנשים, ואח"כ לטרנדים ולחידושים. בהשכלתי, אני כלכלן עם תואר שני במנהל עסקים, עיצוב למדתי בעצמי מהחיים, למדתי לגעת בחומר, להבינו ולהעיז, מותר להיכשל רק כדאי ללמוד מכך. אני אוהב את היצירה״.

5 טיפים חשובים מפי קובי חליפה

• להיות מכווני מטרה. בלבול יוצר קושי בחיים.
חשוב לי לעזור לאנשים לקבל החלטה נכונה, וזו הופכת  למטרה. מכאן, יוצאים לדרך והשמים הינם הגבול.

• ליהנות מהדרך! בניה הינה תהליך קשה ומיגע! אם מחליטים להיכנס להרפתקה הזו עם סבלנות והכלה, נהנים מאוד לראות את הדבר הגדול והיקר הזה, הולך ונבנה לנגד עיניך. זו יצירה ענקית.

• לא לפחד משינוי. אנחנו משתנים במהלך חיינו… העולם משתנה סביבנו… פשוט נפלא לקחת את כל החידושים והשינויים לטובתנו ולתועלתנו. נסו תמיד לחשוב מחוץ לקופסא.

• הקשבה לאנשים. למדתי כל כך הרבה דברים מכל כך הרבה אנשים, שפתחו ושיתפוני בעולמם.אנו יכולים ללמוד המון מאחרים, כדאי להקשיב להם, אין אדם שלא ניתן ללמוד ממנו משהו.

• לדעת למצוא זמן למשפחה וחברים. ילדיי הינם החברים הכי טובים שלי, והחברים הטובים שלי, הם המשפחה שלי.

arteferroil    פייסבוק  077-996-5984
 www.arteferro.co.il
צילום קובי חליפה: בנימין אדם  |  צילום מוצרים: אישי