הודיה מלכה

נטורופתית והרבליסטית קלינית מייסדת מותג הבריאות BARYA

מהו תחום עיסוקך והכשרתך המקצועית?

״אני הודיה מלכה – N.D C.lh נטורופתית והרבליסטית קלינית בעברי לבורנטית בקופת חולים וחובשת באמבולנסים. אמא לשני מתוקים.

מייסדת  BARYA ומפתחת שיטת F.L.O.W – למידה להבראה. התמחותי הינה ניקוי רעלים, ובפרט ניקוי רעלים רפואי, המסייע לשיפור בדיקות הדם, הורדת כולסטרול, סוכר, השמנה, אלרגיות ואיזון הורמונלי, אותו פיתחתי כחלק מהשיטה, מבחינתי זוהי לא רק התמחות, אלא דרך חיים! שליחותי להביא ריפוי ובריאות לחיי אנשים, מתוך ידע ולמידה, והניקוי הזה הינו כלי אחד, דרכו אני יכולה להעניק לכם מן ההבראה.

אני מזמינה אתכם דרך ניקוי זה, לצלול לעולם מופלא ונקי מרעלים, ולקבל התחלה חדשה בעולם המזמין הזה, של חיים בריאים ונקיים".

מהי נטורופתיה? 

המשפט: "והיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך" מסכם את ההגדרה די יפה. נטורופתיה הינה רפואה טבעית, המתייחסת אל האדם כשלם (גוף ונפש).  הטיפול הנטורופתי מותאם לכל אדם אישית, תוך התחשבות בגורמים פיזיים, רגשיים, תזונתיים, גנטיים, סביבתיים וכדומה. המטפל הנטורופתי מתייחס לתסמינים כאל אותות מצוקה המעידים על חוסר איזון (בין אם גופני או נפשי).

מטרת המטפל, לצד הפחתה בתסמינים ושיפור באיכות החיים, למצוא את הגורם לחוסר האיזון ו/או המחלה ולטפל בו. בידי הנטורופת מגוון כלים המיועדים לעורר, לשקם ולחזק את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף, והטיפול מותאם אישית למטופל.

רפואה נטורופתית מכוונת לאורך חיים בריא והמלצותיה יכללו בדרך כלל שיפור התזונה, פעילות גופנית ועבודת גוף-נפש. הטיפול הנטורופתי מיועד לפתור בעיות קיימות אך גם להקנות אורח חיים בריא, על מנת למנוע התפתחות או החמרה של מחלות נוספות (מתוך אגודת הנטורופתים)״.

מה כולל טיפול נטורופתי? כמה זמן הוא נמשך?

אענה כי "ידע הוא אינו כח, ידע הוא פוטנציאל לכח, כשיודעים מה לעשות איתו".

כל מטפל הוא שונה, הן בתהליך והן בטיפול, לכן אתייחס אלינו בלבד ב-BARYA. התהליך מתפרס בין חודשיים לשלושה חודשים (תלוי מסלול) כאשר הטיפול
כולל: ניקוי רעלים טיפולי-רפואי בן חמישה ימים, המלווה בהנחיות צמודות, ערכת ניקוי יעודית וליווי נטורופתי. ניקוי היוצר ריסטרט למערכת, בדומה לטיפול 10,000 לרכב. הניקוי מסייע להורדת הכולסטרול והשומנים בדם, סוכר ולפתרון בעיות עיכול.

לאחר הניקוי יוצאים לדרך באמצעות מפגשי זום אישיים או קבוצתיים בהם עוברים תהליך למידה להבראה, הכולל: מגוון כלים לשינוי התודעה וכמובן לאכילה בריאה.

התהליך מתבצע בשיטת ה-f.l.o.w שיוצרת שינוי בכל הרבדים, מהמחשבה ועד האופרציה, וכולל עקרונות אכילה מתוך למידה, התאמת פורמולות
צמחים טיפוליות וייעודיות, תוספי תזונה, והכי חשוב שינוי המחשבה והתודעה. היפה שניתן לבצע את כל התהליך מתחילתו ועד סופו מהבית, והוא מותאם לאנשים עסוקים (כמובן שניתנת אפשרות למפגש פרונטלי, אם כי הקורונה הוכיחה שניתן לבצע זאת מהבית ובחלק מהמקרים זה אף איכותי יותר מפרונטלי)״.

מי קהל הלקוחות שאת מייצגת כיום? 

״אנשי הייטק, מנכ"לים, בעלי חברות, רופאים וכאלו שהחליטו שמיצו את שאר הכלים והטיפולים, ורוצים להיפטר מהכדורים (כן כן גם רופאים). המשותף להם זה  הכולסטרול, כבד שומני,  סכרת, בעיות עיכול ומחלות דלקתיות״.

סיפור הצלחה שזכור לך במיוחד?

וואו יש הרבה, אך הטרי מביניהם היה של אישה כבת 34 שהגיעה לרופאת כבד, שם התבשרה כי היא חייבת ליטול כדורים (אורסוליט) וכי הכבד שלה במצב לא טוב בכלל. אותה אישה רצתה להיכנס להריון, אך עקב בעיות בריאותיות, מעבר לכך שלא הגיע המחזור, גם הרופאה אסרה עליה להיקלט, וכך היא הגיעה אליי מיואשת ופסימית (בעלה אפילו יותר).

את בעיית הכבד ידעתי שאפתור לה, רופאת הכבד הייתה פסימית ופסלה את התהליך בהינף יד. לאחר הניקוי ותהליך כבן חודשיים, הגיעה הביקורת החוזרת אצל רופאת הכבד ותגובתה הייתה כזו: "איני ודעת מה עשית, אך זה לא הגיוני". המטופלת ענתה לה: "עשיתי ניקוי טיפולי"

והרופאה אמרה "אני לא מאמינה בדברים האלו". הכבד התאפס לחלוטין, היא השילה למעלה מ-15 ק"ג במשקלה, ומיותר לצייןש באמצעות פורמולת צמחים גם המחזור חזר. לי זה כמובן לא שינה מה שהרופאה אמרה, מה שהיה חשוב לי זה שהבעיה נפתרה והאישה בריאה כביום היוולדה״.

מה גורם לך לגאווה בעבודתך? מה את הכי אוהבת בה?

״לראות את ההבראה של האנשים, את התוצאות, לראותם שבים לחיות במלוא מובן המילה, כאילו נולדו מחדש. זה האושר שלי״.

מה מבדל אותך ממתחרייך?

״הלקוחות שלי הם לקוחות שכבר כמעט הגיעו לקצה. הם ניסו הכל, עברו אצל רופאים ולא מוצאים מזור לבעיות העיכול שלהם. ההבטחה שלי עבורם היא שאצלי הם יעשו ריסטרט לבריאות שלהם – ותכלס, ממש רואים את זה במדדים: אנשים בני 40 שחשבו שיתקעו עם הבעיות לכל החיים, אחרי תהליך הניקוי של Barya,  איתי ועם המטפלים שלי, הם ממש נולדים מחדש״.

היכן את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״בכל רחבי העולם, עם מרכז בישראל המעביר ניקוי וטיפול בשיטת ה-f.l.o.w ומשמש מרחב טיפולי לימודי. יש עוד כמה דברים עסקיים טובים שמתבשלים״.

טיפים לחיים טובים יותר

וואו.. יש הרבה ואתמקד ב-3 מרכזיים:

1. סדר! כפי שאנו אוהבים סדר בארון, כך גם לשמור על סדר באכילה, הגוף אוהב וודאות ושגרה ידועה. דמיינו שאתם הולכים ליום סידורים, הם לא יהיו אקראיים נכון? כך גם שגרת האכילה, היא צריכה להיות מתוכננת כדי לחסוך לנו התעסקות ובעיקר לספק לגוף וודאות.

2. בשלב הראשון של השינוי הימנעו מפעילות גופנית בעצימות גבוהה, העדיפו יוגה או פילאטיס, הסיבה: כשאנו רצים לדוגמא: מופרש קורטיזול ואנדרנלין, אלו קורטוסטירואידים המופרשים בזמן לחץ. הגוף מפרש את הריצה כמצב הישרדותי, ולכן בזמן זה הוא "ינעל  מאגרים. כדי לאפשר לגוף לבצע חילוף חומרים תקין, עיכול תקין, ספיגה והפרשה, יש להיות במצב רגיעה. הגוף לא מבדיל בין אם אנו רצים על הליכון או בורחים מאריה, ריצה היא ריצה.

3. תזכרו שכל רכב, זקוק לטיפול שנתי.  אפשרו לגוף שלכם לחוות ריסטרט כזה אחת לשנה, ואני מזמינה אתכם לבצעו עכשיו, מבטיחה לכם שתופתעו מהתוצאות.
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*