חגית מינץ

אדריכלית פנים, מתמחה בעיצוב דירות יוקרה, בתים פרטיים, משרדים וחנויות

צילום חגית מינץ: עמיר צוק

ספרי לנו על הכשרתך המקצועית?

״נולדתי וגדלתי בחיפה. בשנת 1990, עם סיום שירותי הצבאי כקצינה, נסעתי ללמוד אדריכלות פנים בלוס אנגל׳ס, שם נחשפתי לעולם העיצוב במלוא הדרו. המורה שלי, דוריס דיוויס, שעבדה גם כמעצבת בבתים בבברלי הילס, צירפה אותי למספר פרויקטים שלה,
וכך נשאבתי לעולם העיצוב בבתים המפוארים והגדולים, צברתי המון נסיון תוך כדי הלימודים, ובסיומם חזרתי לארץ.

בשנת 1996 פתחתי את סטודיו הבוטיק שלי, העוסק בעיצוב פנים, שיפוצי דירות ובתים, וכן בעיצוב בתים בבניה לאחר שלב שלד. אני בעלת ותק של 25 שנה בענף״.

מה האג׳נדה האדריכלית שלך? 

״הדבר החשוב ביותר  בתכנית העבודה הינו השלב הראשון, שהוא החיבור ללקוח, יצירת דיאלוג בתחילת התכנון על מנת להבין לעומק את הצרכים והרצונות, את הסגנון והפונקציות שהלקוח מחפש.
יצירת קשר טוב תורמת ליצירת חווית מגורים אולטימטיבית. השלב השני הוא בניית תכנית עבודה מפורטת ובסיומו יש לעבור לבחירת החומרים״.

מה יחסך לשילוב בין חומרים? מהו עיצוב מוצלח? האם יש נוסחה אחידה?                              

״כל פרויקט שלי שונה מקודמו, וכל פרויקט משלב בתוכו אילוצי מבנה, טעם אישי של הלקוח, השפעת הנוף הסביבתי, והשפעת המעצב כדי להגיע לתוצאה מקסימלית.

אני אוהבת לשלב בין חומרים. שילוב יוצר איזון במראה והחוכמה היא לשלב נכון, לא יותר מידי חומרים, כל דבר במידה. עיצוב מוצלח הוא עיצוב העונה לדרישות הלקוח, כי בסופו של דבר אני מעצבת ללקוחותיי כדי שיהיה להם נעים בבית.

עיצוב מוצלח הוא עיצוב פרקטי, עם גימיק מסוים, אוורירי, עם שילובי צבעים נכונים, זריקת צבע במקום מסוים, אווירה היא שם המפתח״.

מהו החלל החשוב בבית?  

״ללא ספק החלל הציבורי, הסלון והמטבח, זה החלל שקובע את הטון והסגנון בבית, ברגע שזה מתוכנן נכון וכיף בו, אז קל יותר לעצב סביבו את שאר החללים. סלון ומטבח הם בדרך כלל הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לבית, לכן כדאי להשקיע בעיצוב החלל המרכזי הזה״.

טיפ חשוב לעיצוב הבית

״אחד הדברים החשובים בבית הוא עיצוב תאורה נכונה, תאורת אוירה שתשתלב נכון, ובחירת גופי תאורה מתאימים ולא מסנוורים.

מומלץ לבחור תאורה חזקה יותר באזור העבודה במטבח, ותאורה רכה יותר באזור הסלון וחדרי השינה. חשוב מאד להתייעץ עם מעצב בכדי לא לעשות טעויות״.

״עיצוב מוצלח הוא עיצוב פרקטי, עם גימיק מסוים, אוורירי,
עם שילובי צבעים נכונים,  זריקת צבע במקום מסוים, אווירה היא שם המפתח״

0523-706090 |     פייסבוק   חגית מינץ- עיצוב פנים  |  www.meents-designs.com  |  hagitmee@gmail.com  | # אינסטגרםhagitmeents

צילומים פרויקטים:  ערן תורג׳מן
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*