טלי ווינברג

בעלים של ׳מנטאלי׳ – המרכז להתפתחות אישית משמעותית ולקידום הצלחות.

צילום: אתי פריד

״ תהליך אימון אישי,  הוא מתנה לחיים. המתאמנים שלי מכנים זאת מסאג' לנשמה. זה המקום בו המתאמן פוגש את עצמו באמצעותי ועובר תהליך משמעותי משנה חיים״

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים מעניקה?

״העסק שלי עוסק בהתפתחות אישית ובקידום הצלחות, המטרה לסייע לאנשים לחיות את החיים שהם רוצים בעבור עצמם, באמצעות  כלים, השראה, ליווי ותכניות פעולה.

השירותים שלנו:

הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים בנושאים, כגון: ההזדמנות בשינוי, wellBEING, אג'יליות, חשיבה חיובית, לחץ ושחיקה, העצמת עובדים, קבלת החלטות, חשיבה יצירתית, תכניות עבודה, ועוד
תהליכי ליווי מנטאליים למנהלים
ליווי פורשי צה"ל.

פעילות במרכז: אימונים אישיים, תהליכי NLP, אימון ילדים • תוכנית ליווי לעצמאיות בתחילת דרכן • קורסים להעצמה אישית, ביניהם פרקטיקות NLP לחיים, קייטנות וקורסי מיומנויות לילדים  • סופרוויז'ן למאמנים • התמחויות באימון.

מוצרים: ליין מוצרים שפיתחתי להעצמה ושינוי  פרספקטיבה תודעתית״.

מהו תהליך אימון אישי שעובר המתאמן?

״תהליך אימון אישי, הינו מתנה לחיים. המתאמנים שלי מכנים זאת מסאג' לנשמה. זה המקום בו המתאמן פוגש את עצמו באמצעותי, ועובר תהליך משמעותי:  משנה חיים. מדובר בסדרה של מפגשים בהם המתאמן במרכז, על הצלחותיו, חוזקותיו, ערכיו וכדומה. אנו עובדים על האמונות המגבילות שלו, החסמים, דפוסי החשיבה וההרגלים.

המתאמן עובר טרנספורמציה חשיבתית ויוצר לעצמו תכנית פעולה למימוש. בהכשרתי אני מנטורית באימון, סופרוויז׳ן ומאסטר NLP.

כיום אני מאמנת באמצעות מודל פריסקופ שפיתחתי. אני ידועה כמאמנת תוצאתית המדייקת סיטואציות ולא מפחדת לגעת בכאב, מזהה את בעיית הלב של המתאמן באמצעות הדברים שהוא בוחר להביא לקליניקה. האימון מייצר בחירה בין חלופות, בדיקת תועלות מול מחירים, ויוצר שבילי חשיבה חדשים במוח ופריצות דרך״.

מהם היתרונות הבולטים של העסק שלך?

״אין דבר כזה חשיבה מחוץ לקופסא… הקופסא מייצרת סוג של קבעון מחשבתי. כולם מחפשים בידול ונישה, הייחוד שלי זה מולטי.

מולטי – טלי – מולטי – טאלנט מולטי – טאסקין.

ניסיוני הרב בעמידה מול קהל, הכישורים שרכשתי ב-25 שנות שרותי בחיל הים, באים לידי ביטוי בעסק. אנו מתאימים את ההרצאות והסדנאות על פי מידה וצורך, ובצד תאוריות מעבירים פרקטיקה ודוגמאות מהחיים:  WALK THE TALK בהרבה הומור. המרכז אינטימי, חדשני ורב תחומי באותה דיספלינה. אני פצצת אנרגיה, עובדת מהלב עם כל הנשמה, ויש לי את שחקן החיזוק הכי טוב שיכול להיות, בעלי זיו״.

הישג שאת גאה בו במיוחד?

״כשיצאתי לדרכי לפני שנתיים וחצי היו לי  2 חלומות האחד – לעמוד על במות מול מאות אנשים ולאפשר להם נקודת מבט שונה על חייהם, על זוגיותם, הקריירה שלהם ובכל תחומי החיים.

כשכולם אמרו שאין לי סיכוי למכור כרטיסים משום שאני אנונימית, התעקשתי, ואני גאה בי על כך. כי מאז הסמינר שלי  FREE YOUR MIND מכר כ-2,000, כרטיסים ורץ ברחבי הארץ.

השני – לפתוח את המרכז שלי, שעד לאחרונה הפעילויות שלו הועברו בכיתות מושכרות ובקליניקה קטנה. על אף ההסברים של אי אפשר, לא כדאי, בלתי אפשרי, מצאתי את הדרך לפתוח מקום חדשני ומלא באנרגיה חיובית, המכיל כיתת לימוד ושתי קליניקות. ההישג הבא יהיה פתיחת בית ספר משלי".

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו פוטנציאל עצום. כדי להצליח חשוב שהכשרון שלנו יפגוש את התשוקה האמיתית שלנו.

הצלחה מתחברת לי לערך, למשמעות, כשאני בייעוד שלי, כל מי שסביבי מרוויח.

על מנת להצליח בקריירה מומלץ להביא את עצמכם כפי שאתם באמת, בלי פילטרים. האותנטיות והכנות שוות ערך לאמינות. אנשים מנהלים מערכות יחסים עם אנשים.

מבחינתי הצלחה בקריירה משמעותה לעשות הרבה מעבר ליכולתי, לשמש דוגמא  ולהיות הוגנת. התפתחות אישית משמעותית שלי מובילה להצלחה עסקית. הצלחה עסקית היא גם להרוויח הרבה
כסף – אנחנו ראויות לו. חשוב להקשיב לקול הפנימי שלנו, ומעת לעת ללגום מ"מיץ האומץ" ולתת ליצירתיות שלנו דרור.

הכי חשוב… לפרגן לקולגות, לעשות מודלינג ולהכיר תודה על היש והקיים״.

ספרי לנו איך ניתן לצאת ממצבי חרדה ולמצוא את המסלול הנכון לחיים?

״פחד וחרדה פוגשים אנשים רבים בחייהם. אנשים תקועים בדפוסים ישנים שאינם משרתים אותם ומפחדים ממה יאמרו עליהם, מפחדים מהלא נודע, מהיציאה מאזור הנוחות, מפחדים להיכשל
ובנוסף, מפחדים להצליח. עם לקוחות מסוג זה אנו עושים תהליך ממוקד וקצר.

ניתן ללמד את הגוף ואת הנפש שיטות להרגעה ולהגברת השליטה העצמית, אשר יפחיתו את החשש מפני התקף, ובכך גם יפחיתו את ההסתברות להתרחשות התקף.

נהוג לומר שאפשר להגדיר את הפחד במשהו ממשי, לעומת חרדה, שמורכב יותר להגדיר את מקורה. כעקרון באמצעות כלים ממוקדים אנו מקטינים את התגובה הפיזיולוגית שנוצרת בעקבות החרדה ועובדים עם הלא מודע. אני מרבה להשתמש בדימיון מודרך.

אנשים מודעים, שעובדים על פחדיהם, עוברים שינוי משמעותי: איכות חייהם משתפרת, מעגל ההצלחות גדל והביטחון העצמי עולה. אם מתגברים על הפחד, צוברים חוויות משמעותיות. לגבי חרדה: חשוב שהמטפל יהיה מקצועי והגון, משום שיש חרדות הדורשות התייחסות וטיפול של בעלי מקצוע אחרים״.

052-9255566
mentaliweinberg.co.il
פייסבוק: מנטאלי – טלי ווינברג: הרצאות אימון אישי  ו NLP