שרון סיידא

יזמית, אשת עסקים ומלונאית שהינה אוטוריטה בתחומה!

מייסדת ומנכ"לית מלון הסוויטות איילנד – בנתניה. תושבת תל אביב (48) ואם לילדה (28).

כיצד הגעת למקצועך ולמעמדך הנוכחי?

״הגעתי לענף במקרה, התחלתי כמזכירת מנכ"ל במלון פרימה -טבריה, עיר הולדתי, ומשם מהר מאוד התקדמתי לתפקידי ניהול, ולבסוף לניהול המלון. לאחר תקופת ניהול מלון פרימה, המשכתי לעוד מלונות בצפון, הקמתי משרד לשיווק וייעוץ מלונאי, בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום התיירות והמלונאות. ובנוסף, יש לי זיקה לענף הבניין״.

נקודה משמעותית בחייך?

״נקודה משמעותית בחיי הייתה הקמת חברת ניהול משלי, וזכייה במכרז על מלון הסוויטות איילנד. איילנד הינו מקור גאווה עבורי, הקמתי בו פורום של נשות עסקים, מועדון סיגרים, ויש לי עוד המון תכניות בדרך. יום העבודה הוא חלק נכבד מחיי, ענף המלונאות עבורי הוא כסוג של חיידק שקשה לעזוב וקל לאהוב! לכן כיום אני כולי במלונאות. בנוסף, אני משמשת כיום כיושבת ראש וועדת השיווק הארצית של התאחדות המלונות  בישראל״.

אודות בית המלון- איילנד

״הסוויטות  מעוצבות שחור לבן. הקירות מעוטרים ביצירות אמנות: לעיתים תערוכה של הצייר מנשה קדישמן, או של השחקן והאמן אייל גפן ולעיתים של האמנית חני בוזגלו".

מהו הכח המניע אותך בקריירה שלך?

״מרגיש לי מאוד טבעי לנהל,  מעניק לי סיפוק אדיר ומוטיבציה להמשיך ליזום ולפתח, ההתמחות שלי הינה בתחום הניהול והשיווק. אני מקפידה שסביבי יהיו רק אנשים מקצועיים וטובים, יש לי גם יועץ אסטרטגי צמוד – שמעון דורון,  מנהלת כספים – ספיר מזור, הבת המדהימה שלי, ואף משרד עורכי דין  ורואי חשבון אשר מלווים אותי לאורך כל הדרך״.

דברים שלא כולם יודעים עלייך….

״משקיעה בפעילות חברתית במלון, מארחת ניצולי שואה, מאמצת חיילים בודדים. מגלה רגישות כלפי העובדים כי הם ההון האנושי החשוב בעסק. אני משתדלת לקדם נשים, גם אם זה אומר שצריך להתחשב, כי ברור לכולנו שעובדות צריכות לפעמים להוציא ילדים ממסגרות או להשאר עם ילד חולה".

מה ה׳אני מאמין׳ שלך?

"האני מאמין המקצועי שלי הוא שרות ואמינות, לא רק ללקוחות אלא גם לעובדים ולספקים. אני מאוד אוהבת את עבודתי, מפגשים עם אנשים, לתת שרות אדיב. במלון חשוב לנו להעניק חוויה כוללת, ומעטפת שירות שלמה עבור האורח, אם בהסעה לשדה התעופה, שרותי כביסה או איתור חדר עם נוף לבקשת האורח, העיקר שהוא יחוש בבית ולכן רבים מהם חוזרים אלינו״.

מקצועית, היכן נראה אותך בעוד 5 שנים?

״בחמש שנים הקרובות אהיה עם עוד שני בתי מלון תחת חברות הניהול שלי. אני מאמינה שכל הטוב עדיין לפניי.. כולל שיא הקריירה שלי״. ״איני מפחדת ליזום, גדלתי מכשלונות והתחזקתי מהצלחות, עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה״

|  טל׳: 077-2666690 |   sharon@saida.co.il  | www.islandsuites.co.il

צילום: ניר סלקמן
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*